Regały przejezdne, przesuwne i kompaktowe

Regały przesuwne – jezdne to najlepsze rozwiązanie wykorzystywane w archiwizacji, zapewniające praktycznie nieograniczone możliwości realizacji. Dodatkowe możliwości wyposażenia oraz zestawień poszczególnych podzespołów gwarantują efektywne zagospodarowanie nawet najmniejszych przestrzeni. Zastosowanie korbowych lub elektrycznych suwających mechanizmów zapewnia łatwość i prostotę przesuwania regałów. Wykorzystanie regałów przesuwnych (jezdnych) w miejsce tradycyjnych pozwala powiększyć powierzchnię składowania niemal dwukrotnie. Oferowane przez naszą firmę regały przesuwne posiadają możliwość dowolnej regulacji wysokości położenia półek bez użycia narzędzi.

regał przesuwany

Regały przesuwne FLEXIROL

System przesuwnych regałów metalowych jest rozwiązaniem optymalnym przeznaczonym do małych i dużych pomieszczeń. Doskonale sprawdza się w biurach, archiwach firmowych oraz w dużych bibliotekach, czytelniach, a także muzeach. Regały typu FLEXIROL posiadają wszystkie wymagane atesty i certyfikaty.

Regały przesuwne Forster

Typ FOREG 2000
System przeznaczony jest do dużych projektów sprawdził się już w największych bibliotekach, archiwach, muzeach w Polsce i Europie.

Typ FOREG 2000 L (light)
System regałów przesuwnych został skonstruowany z przeznaczeniem dla różnego rodzaju przedsiębiorstw, do ich biur, archiwów i magazynów oraz instytucji posiadających stosunkowo niewielkie potrzeby archiwizowania dokumentacji i danych. FOREG 2000 L jest również idealnym rozwiązaniem dla podręcznych czytelni i bibliotek.

Typ FOREG 1000
System regałów zaprojektowany został przede wszystkim dla przejrzystego i swobodnego dostępu do książek i czasopism w czytelniach lub miejscach wystawowych.

Typ FOREG P
System regałów przesuwnych i stacjonarnych sprawdza się przy magazynowaniu obrazów, szkiców i innych dzieł sztuki.

Regały elektryczne
System regałów przesuwnych z napędem elektrycznym przeznaczony jest dla ciężarów użytkowych powyżej 5000 kg na jeden regał.

Skontaktuj się z nami

Imię i nazwisko (wymagane)

Adres email (wymagane)

Temat

Treść wiadomości